Teyit stickerları ile WhatsApp ve Instagram'da yanlış bilgi paylaşanları uyarın

Teyit Sticker Paketi WhatsApp ve Instagram için yayında! Teyit Sticker Paketi’nin tüm takipçilerimizi yanlış bilgiye karşı güçlendirmesini umuyoruz!


24/05/2019 15:38 2 dk okuma

Bu içerik 4 yıldan daha eski tarihlidir.

Teyit Sticker Paketi WhatsApp ve Instagram için yayında!

WhatApp gibi mesajlaşma uygulamalarında dolaşıma giren yanlış bilgileri tespit etmekte zorlanıyoruz. Teyit takipçilerinin WhatsApp gruplarında gerçek olmayan bilgilere ise sıklıkla maruz kaldığının farkındayız. Kapalı gruplar vasıtasıyla hızla birçok kişiye ulaşan yanıltıcı içeriklere karşı yeni bir yöntemi Teyit topluluğuyla paylaşmaktan mutluluk duyarız!

teyitsticker

Hazırladığımız stickerlar ile yanlış bilgi paylaşan arkadaşınızı ya da akrabanızı uyarabileceğiniz eğlenceli bir yöntemi sizlerle paylaşmak istedik.

WhatsApp’tan bizimle sahte haber paylaşan çok yakın bir dostumuza, annemize, uzak akrabamıza, çalışma arkadaşımıza, gönderdiği bilginin yanlış olduğunu söylemenin incitici olmayan bir yolu olmalıydı. Teyit Sticker Paketi ile bilerek ya da bilmeyerek yanlış bilgiyi WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarında paylaşan kişileri uyarabileceğiniz eğlenceli bir yöntem sunmak istedik.

Instagram Hikayeler'de paylaştığınız fotoğraflar üzerinde kullanabilmeniz için stickerların hareketli versiyonlarını da hazırladık. Stickerları kullandığınız hikayelerde @teyitorg’u etiketlemeyi unutmayın.

İllustrator ve sticker tasarımcısı İdil Keysan tarafından tasarlanan Teyit stickerları ile Instagram ve WhatsApp’ta sizinle paylaşılan bilginin kaynağını sorabilir, eğer yanlış olduğunu biliyorsanız mesajlaştığınız kişiyi uyarabilirsiniz.

Peki nasıl kullanacaksınız?

Teyit’in 0546 474 54 40‬ numaralı WhatsApp hattına “sticker” yazın, sticker paketini size WhatsApp’tan gönderelim. Kullanmak istediğiniz stickerların üzerine tıklayarak “Favorilere ekle” seçeneğini seçin. İstediğiniz stickerlar favorileriniz arasına eklenecek, böylece kullanmaya başlayabileceksiniz.

Instagram Hikayeler’de paylaşmak istediğiniz fotoğrafı belirledikten sonra sağ üstteki sticker butonuna tıklayın ve arama çubuğuna, kullanmak istediğini sticker ile ilgili anahtar kelimeyi yazın. Teyit aramasıyla bütün stickerlara erişebilirsiniz.

Yine Sticker.ly üzerinden de Teyit stickerlarını indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Teyit Sticker Paketi’nin tüm takipçilerimizi yanlış bilgiye karşı güçlendirmesini umuyoruz!