Açık Pozisyonlar

 

teyit.org’un proje hattının oluşturulmasına, projelerin stratejilerinin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesine destek olacak, projeleri temsil edecek, ekibin takvimini yönetecek, idari işlerin takibini yapacak, destekçilerle ilişkilerin koordinasyonunda rol alacak, öğrenmeye ve öğretmeye açık, alanında en az 2 yıl deneyimli, iyi İngilizce bilen, teyit.org’un misyonuna uyum sağlayabilecek, Ankara’da ikamet eden tam zamanlı proje asistanı arıyoruz.

Neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi 31 Ekim 2017 tarihine kadar info@teyit.org adresine PA101 koduyla gönderebilirsiniz.

 

BAŞVUR

 


 

teyit.org’un doğrulama süreçlerini öğrenmek isteyen, gelecek planları arasında gazetecilik de olan, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun stajyer yazar arıyoruz.

Varsa deneyiminizi ve neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi info@teyit.org adresine SY koduyla gönderebilirsiniz.

 

BAŞVUR

 


 

teyit.org’un topluluk ve sosyal medya yönetimi süreçlerini öğrenmek, bu süreçlerde görev almak isteyen, yeni gelişmeleri düzenli olarak takip eden, yaratıcı, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun sosyal medya stajyeri arıyoruz.

Varsa deneyiminizi ve neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi info@teyit.org adresine SMS koduyla gönderebilirsiniz.

 

BAŞVUR