Açık Pozisyonlar

 

teyit.org’un doğrulama süreçlerini öğrenmek isteyen, gelecek planları arasında gazetecilik de olan, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun stajyer yazar arıyoruz.

Varsa deneyiminizi ve neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi info@teyit.org adresine SY koduyla gönderebilirsiniz.

 

 

BAŞVUR

 


 

teyit.org’un topluluk ve sosyal medya yönetimi süreçlerini öğrenmek, bu süreçlerde görev almak isteyen, yeni gelişmeleri düzenli olarak takip eden, yaratıcı, araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, kendisine verilen işi ciddiyetle ve disiplin içerisinde yapan, sorumluluk almaktan çekinmeyen, teyit.org’un Ankara’daki ofisinde ekiple birlikte çalışacak öğrenci veya yeni mezun sosyal medya stajyeri arıyoruz.

Varsa deneyiminizi ve neden teyit.org’la çalışmak istediğinizi anlatan bir mektup ile CV’nizi info@teyit.org adresine SMS koduyla gönderebilirsiniz.

 

BAŞVUR